Fórum >> Hozzászólás

spezza hozzászólása:

Kikaptunk 6-4re, a meccsből eltelt kb 6és fél perc mire először lőttünk kapura, amiből gól is lett, majd Szwarz-ot kiállították 5 percre mert szétlapította a vancouverit a palánkon, amiből kaptunk 2 gólt emberhátrányban...második harmadot megnyomtuk és tudtunk tapadni, de ismét gólt kaptunk emberhátrányból, majd mégegyet úgy hogy pont visszajött Benn a büntetőpadról és kapott egy passzt amit kapusra vezethetett védő nélkül...

Összességében nem voltunk rosszak, csak a meccs eleji 7 perc kiállítás, amiből volt egy folyamatos 5 perces ami nem járt le visszavetett minket a kapott 2 góllal (amivel fordítani tudtak)...de pozitívum hogy utána fel tudtunk kapaszkodni és tartani bírtuk az eredményt...

Következő meccs ugyancsak a Canucks ellen két nap múlva...